دانلود فیلم ترسناک جنگ های خونین Blood Wars 2016 دوبله فارسی

در لیست تماشای 2 کاربر

دانلود فیلم ترسناک جنگ های خونین Blood Wars 2016 دوبله فارسی

دانلود فیلم سینمایی Blood Wars 2016 کیفیت BluRay 720p

دانلود رایگان فیلم جنگ های خونین با حجم کم و عالی

دانلود فیلم ترسناک Underworld: Blood Wars 2016

نام فیلم: جنگ های خونین – Blood Wars

ژانر: اکشن، ترسناک

محصول کشور: آمریکا

امتیاز: 5٫9 از 10

سال انتشار: 2016

مدت زمان: 1:31:32

کارگردان: Anna Foerster

ستارگان: Kate Beckinsale, Theo James, Tobias Menzies

عوامل دوبله: گویندگان: مریم نوری درخشان و…

خلاصه داستان فیلم Blood Wars: «سلن» میجنگد تا به نبرد میان قبیله لایکن و جناح خون آشامی که به او خیانت کردند، پایان دهد…


دانلود فیلم ترسناک Underworld: Blood Wars 2016

نقد و بررسی فیلم Blood Wars

داستان فیلم پس از اتفاقات قسمت های قبل رخ می دهد و داستان سلین ( کیت بکینسل ) را روایت می کند که آخرین بار توانسته بود از حملات لایکن ها جان سالم به در ببرد. رهبر لایکن ها که ماریوس ( توبیا منزیس ) نام دارد، مصرانه به دنبال یافتن دختر سلین می باشد چراکه او یک دورگه است و خون ارزشمندی دارد که اگر نوشیده شود، کلی قدرت در اختیار او قرار می دهد. اما از طرف دیگر، سلین به سختی از دخترش محافظت کرده و او را در مکانی مخفی پنهان کرده تا دست هیچکس به او نرسد. با اینحال… « جنگ های خونین » تا پیش از این یک بِرند نسبتاً مرده محسوب می شد که برای احیاء آن می بایست تمهید ویژه ای اندیشیده می شد تا بتوان دوباره آن را به سینما بازگرداند و به فروش قابل قبولی هم رساند. این اصل می توانست با اضافه شدن یک روند جدید در داستان و یا یک تغییر اساسی در نحوه روایت داستان شکل بگیرد اما روندی که قسمت پنجم این سری از فیلمها طی می کند، نسخه ضعیف تر شده همان رویکردی است که در سالهای گذشته تماشاگران را سرد کرده و باعث شد تا 5 سال خیری از سلین و رفقای خونخوارش در سینما نباشد.

« جهان زیرین : جنگ های خونین » دنباله ای بی هدف برای سری فیلمهای « جهان زیرین » محسوب شود. قسمت جدید این فیلم پس از 5 سال با حداقل هدف گذاری و روند جدیدی که ارزش 5 سال صبر کردن را داشته باشد به سینما آمده و سازندگان به جای تمرکز بر داستان و سپس مهیا نمودن بستر ایجاد اکشن بر پایه آن، همه چیز را به حال خود رها کرده و یک دوجین انسان خون اشام و لایکن را به جان هم می اندازند تا شاید مخطب بار دیگر بابت تماشای آنان هزینه پرداخت نماید. این روش پیش از این باعث شده بود تا برای مدتی ساخت این سری از فیلمها به تعویق بیفتد، اما باید دید که آیا با از سرگیری مجدد این روند، تماشاگر پس از 5 سال مجددا باعث باقی ماندن سلین و رفقایش بر پرده سینما خواهد شد یا خیر.

پیشنهاد میشه همچنین ببینید

بخش دانلود

All BluRay 720p
  • دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
ورودعضویت